| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 360.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH | 310.00 мм |
| Brand | VALBERG |
| MODEL: | ASK 25 |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS: | 60.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 360.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 310.00 мм |
| INNER WIDTH: | 312.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 194.00 мм |
| INNER LENGTH: | 228.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COVERING: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT: | 44.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЕРТИФИКАТ IMP - I EN1143-1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


