| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | DREAME |
| МОДЕЛ: | HD18 GOLD |
| ТИП: | СЕШОАР |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| КОНЦЕНТРАТОР: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | BLDC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.836 kg |
| EAN | 6976233678023 |










