Dyson Supersonic Nural
Автоматично се адаптира, за да подобри естествения блясък и да защити здравето на скалпа¹

Сешоар Dyson Supersonic™ с добавена интелигентност. Мрежа от Nural™ сензори автоматично регулират въздушния поток и температурата, за да се подобри естествения блясък и да защити здравето на скалпа 2
Режим за защита на скалпа
Сензорът Time of Flight ( режим на полет) автоматично регулира температурата, за да поддържа постоянна температура на скалпа, за подобрен топлинен комфорт.

Приучаване на настройките на приставките
Датчикът на Хол разпознава всяка приставка, докато я използвате, и автоматично се настройва към предпочитанията ви за стилизиране и ги запомня при следващото стилизиране със съответната приставка.3
Паузира стилизирането, когато спрете да го използвате
Засичането на пауза използва акселерометър, засичащ движение, за да знае кога е поставен надолу по време на оформяне или стилизиране. Автоматично деактивиране на нагревателя, намаляване на въздушния поток и шума.

Капсулно осветление
Прикачената капсула променя цвета си от студено синьо до ярко червено, за да покаже текущата настройка на топлина.
Дифузер Wave+Curl
Куполният режим вкарва въздух, за да подчертае естествените вълни или къдрици, за по-дефиниран завършек и пренасочва въздушния поток далече от скалпа.⁴ Дифузният режим добавя обем в корена за текстурирани естествени къдрици. И двата режима работят най-добре върху естествено чупливи коси.

2Условията на използване може да повлияят на изживяването на предварително зададената температура. Приставки с режим за защита на скалпа: приставка за нежен въздух и концентратор за стилизиране.
3Активирането на режима на скалпа ще замени последните използвани настройки за топлина.
4In Dome mode (Куполен режим) в сравнение Diffuse mode( Дифузен режим).
| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HD16 SUPERSONIC CEPA/TZ |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ТУРБО СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | BLDC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 5025155094402 |















