| МОЩНОСТ | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Да |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EH-NA9J-K825 |
| МОЩНОСТ: | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ТУРБО СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Да |
| TИП МОТОР: | AC |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.546 kg |
| EAN | 5025232925025 |














