| МОЩНОСТ | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | SenseIQ BHD829/00 |
| МОЩНОСТ: | 1800.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ТУРБО СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.850 kg |
| EAN | 8720689000178 |














