| МОЩНОСТ | 1300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF8C20E0 |
| МОЩНОСТ: | 1300.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| РАЗМЕР НА КОНЦЕНТРАТОРА: | 5.00 мм |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Не |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.80 м |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.102 kg |
| EAN | 3121040094495 |












