| МОЩНОСТ | 2200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | HD2202 |
| МОЩНОСТ: | 2200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.620 kg |
| EAN | 8414234003966 |













