| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 247.00 см |
| ШИРИНА | 247.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| МОДЕЛ: | 416464 |
| ТИП ПАВИЛИОН: | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА: | 247.00 см |
| ШИРИНА: | 247.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ТЕГЛО: | 26.050 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНИ КРАКА |
| EAN | 8710379416464 |




