| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 600.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ: | HD-1561 |
| ТИП ПАВИЛИОН: | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА: | 300.00 см |
| ШИРИНА: | 600.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 280.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО: | 38.000 kg |
| EAN | 8934971149135 |






