| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 600.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL: | HD-1561 |
| PAVILION TYPE: | GAZEBO |
| LENGTH: | 300.00 см |
| WIDTH: | 600.00 см |
| HEIGHT: | 280.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT: | 38.000 kg |
| EAN | 8934971149135 |






