| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 240.00 см |
| ШИРИНА | 240.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ ЗЕЛЕН |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | HD-276 |
| ТИП ПАВИЛИОН: | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА: | 240.00 см |
| ШИРИНА: | 240.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО: | 6.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С МРЕЖ ПРОТИВ КОМАРИ |
| EAN | 8934970134156 |





