| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 240.00 см |
| WIDTH | 240.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЯЛ/ ЗЕЛЕН |
| Brand | HD |
| MODEL: | HD-276 |
| PAVILION TYPE: | GAZEBO |
| LENGTH: | 240.00 см |
| WIDTH: | 240.00 см |
| HEIGHT: | 300.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COLOUR: | БЯЛ/ ЗЕЛЕН |
| WEIGHT: | 6.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С МРЕЖ ПРОТИВ КОМАРИ |
| EAN | 8934970134156 |





