| МОЩНОСТ W | 70.0 W |
| БРОЙ ОПЕРАЦИИ | 11 |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | TRADITION II M2505 |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| БРОЙ ОПЕРАЦИИ: | 11 |
| РЕГУЛИРАНЕ ГЪСТОТА НА БОДА: | Да |
| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7393033160159 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 70.0 W |
| БРОЙ ОПЕРАЦИИ | 11 |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | TRADITION II M2505 |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| БРОЙ ОПЕРАЦИИ: | 11 |
| РЕГУЛИРАНЕ ГЪСТОТА НА БОДА: | Да |
| НАЛИЧИЕ НА ПРИСТАВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7393033160159 |