| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER | 11 |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | TRADITION II M2505 |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 11 |
| STITCH LENGTH CONTROLS: | Yes |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7393033160159 |






i
"" Today
| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER | 11 |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | TRADITION II M2505 |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 11 |
| STITCH LENGTH CONTROLS: | Yes |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7393033160159 |