| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 170.00 мм |
| ШИРИНА: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140614924 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 170.00 мм |
| ШИРИНА: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140614924 |