| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ И ЛАК |
| ДЪЛЖИНА | 119.00 мм |
| ШИРИНА | 99.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ И ЛАК |
| ДЪЛЖИНА: | 119.00 мм |
| ШИРИНА: | 99.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КОНТУРНА ФИНА ГЪБА |
| EAN | 3165140593434 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ И ЛАК |
| ДЪЛЖИНА | 119.00 мм |
| ШИРИНА | 99.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ И ЛАК |
| ДЪЛЖИНА: | 119.00 мм |
| ШИРИНА: | 99.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КОНТУРНА ФИНА ГЪБА |
| EAN | 3165140593434 |