| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KLINGSPOR |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4014855019786 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KLINGSPOR |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4014855019786 |