| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 240 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 240 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 3165140162371 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 240 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 240 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 3165140162371 |