| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ЛАК И PVC |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 400 |
| ДЪЛЖИНА | 280.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ЛАК И PVC |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 400 |
| ДЪЛЖИНА: | 280.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 3165140685467 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ЛАК И PVC |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 400 |
| ДЪЛЖИНА | 280.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ЛАК И PVC |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 400 |
| ДЪЛЖИНА: | 280.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 3165140685467 |