| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ И ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 5000.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ И ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 5000.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140180689 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ И ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 5000.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ И ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 5000.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140180689 |