| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 850 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | CIMEX |
| МОДЕЛ: | DWS225H |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 850 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 1200-2600 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 2000000053011 |








