| ТИП | WIRELESS STEREO OVER HAED |
| Марка | EDIFIER |
| МОДЕЛ: | W600BT Gray |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | WIRELESS STEREO OVER HAED |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz ~20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 96±3 dB SPL |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 MM JACK / BLUETOOTH 5.1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6923520242801 |




















