| ТИП | СТЕРЕО OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | QUANTUM 100N |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 4 pole 3.5 mm jack |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1200130015595 |





















