| ТИП | OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | DARK PROJECT |
| МОДЕЛ: | SONO BLACK/VIOLET |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 22Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | СЛУШАЛКИ |
| ЦВЯТ: | BLACK/VIOLET |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5292910033635 |
























