| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | COUGAR |
| МОДЕЛ: | HAVOC BT |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz-20 KHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 108 dB @1 kHz |
| ИНТЕРФЕЙС: | Bluetooth |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| EAN | 4715302442699 |







| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | COUGAR |
| МОДЕЛ: | HAVOC BT |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz-20 KHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 108 dB @1 kHz |
| ИНТЕРФЕЙС: | Bluetooth |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4715302442699 |