| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | COUGAR |
| MODEL: | HAVOC BT |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz-20 KHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 108 dB @1 kHz |
| INTERFACE: | Bluetooth |
| Gaming: | Yes |
| EAN | 4715302442699 |







| TYPE | СТЕРЕО |
| Brand | COUGAR |
| MODEL: | HAVOC BT |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz-20 KHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 108 dB @1 kHz |
| INTERFACE: | Bluetooth |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4715302442699 |