| ТИП | IN-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Не |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | 110 ANALOG GXD1J77354 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 100 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 110 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 195892059851 |







