| ТИП | STEREO OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | LOGITECH |
| МОДЕЛ: | ASTRO A10 BLACK 939-002057 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | STEREO OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 102 dB SPL/mW @1 kHz |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 mm 5 Pole Jack |
| ПОДХОДЯЩО ЗА СТРИЙМИНГ: | Да |
| ВИД: | СЛУШАЛКИ |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5099206101548 |

























