| ТИП | OVER-EAR |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | GXT 498 FORTA GAMING PS5 BLACK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 90 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8713439247152 |




















