| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 36671 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20-20000 Hz |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 1x3.5 мм + 2x3.5 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928366716 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 36671 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20-20000 Hz |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 1x3.5 мм + 2x3.5 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928366716 |