| ТИП | On-the-Head |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | A4 |
| МОДЕЛ: | HU-30 USB |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | On-the-Head |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 102 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711421952262 |









