| TYPE | On-the-Head |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | A4 |
| MODEL: | HU-30 USB |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | On-the-Head |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 102 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711421952262 |









