| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.30 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Не |
| SPO2 | Не |
| Марка | CANYON |
| МОДЕЛ: | LOLLYPOP CNS-SW63BB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT TOUCHSCREEN |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240x240 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.30 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.30 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 512 KB ROM, 32 KB RAM |
| ПРОЦЕСОР: | Pixart PAR2860QN |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| GPS: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| SPO2: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68, ДО 1М. И ДО 30 МИН |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 35 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 42.5 MM |
| РАЗМЕР: | 252X42.5X10.7 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 155 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5291485008512 |























