| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.43 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | MOTO WATCH SILVER |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 464x464 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.43 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.63 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 4 GB, 512 MB RAM |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 35 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 47 MM |
| РАЗМЕР: | 47X47X12MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID 12+ |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | XT2547-2 PG38C08264 |
| EAN | 840493615165 |

















