| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.90 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Не |
| SPO2 | Да |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | WATCH FIT |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.90 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.82 см |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| МИКРОФОН: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Не |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 25 g |
| РАЗМЕР: | 44.46X37.9X9.5MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID 12+ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | XT2541-1 |
| EAN | 840023294570 |



















