| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.20 " |
| ТИП SIM КАРТА | MICRO |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Не |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | KIDS KW03G PINK |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT LCD TOUCHSCREEN |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240×240 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.20 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.10 см |
| ТИП SIM КАРТА: | MICRO |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| NFC: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Не |
| SPO2: | Не |
| ТЕГЛО: | 42 g |
| РАЗМЕР: | 52X38,7X16,5 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion 400 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | PINK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202096101 |
















