| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | SJF01RDEU |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.50 L |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.240 kg |
| EAN | 8017709224318 |








i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | SJF01RDEU |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.50 L |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.240 kg |
| EAN | 8017709224318 |