| МОЩНОСТ W | 2.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W: | 2.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 50.00 см |
| EAN | 3800156693326 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 2.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W: | 2.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 50.00 см |
| EAN | 3800156693326 |