| MAXPOWER-W | 2.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W: | 2.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 50.00 см |
| EAN | 3800156693326 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MAXPOWER-W | 2.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W: | 2.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 50.00 см |
| EAN | 3800156693326 |