| МОДЕЛ | DANCE |
| МОЩНОСТ W | 0.2 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ: | DANCE |
| МОЩНОСТ W: | 0.2 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| EAN | 3800883152813 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | DANCE |
| МОЩНОСТ W | 0.2 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ: | DANCE |
| МОЩНОСТ W: | 0.2 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| EAN | 3800883152813 |