| МОЩНОСТ W | 0.4 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 0.4 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 65.00 cm |
| ШИРИНА: | 10.00 cm |
| ВИСОЧИНА: | 10.00 cm |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1700K |
| EAN | 3800157641425 |




