| MAXPOWER-W | 0.4 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 0.4 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 65.00 cm |
| WIDTH: | 10.00 cm |
| HEIGHT: | 10.00 cm |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1700K |
| EAN | 3800157641425 |




