| БРОЙ КАНАЛИ | 5.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 600 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | HT-S40R |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 5.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| HDMI: | 1 ARC |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| ЦВЯТ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 4548736121737 |






i
"" Днес
| БРОЙ КАНАЛИ | 5.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 600 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | HT-S40R |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 5.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| HDMI: | 1 ARC |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| ЦВЯТ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 4548736121737 |