| CHANNELS | 5.1 |
| TOTAL POWER | 600 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | HT-S40R |
| CHANNELS: | 5.1 |
| TOTAL POWER: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | 1 ARC |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4548736121737 |






i
"" Today
| CHANNELS | 5.1 |
| TOTAL POWER | 600 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | HT-S40R |
| CHANNELS: | 5.1 |
| TOTAL POWER: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | 1 ARC |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4548736121737 |