| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW7 BRAVIA THEATRE SUB 7 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736165601 |










i
"" Today
| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW7 BRAVIA THEATRE SUB 7 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736165601 |