| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | BRAVIA THEATRE REAR 8 SA-RS8 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736165694 |









i
"" Today
| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | BRAVIA THEATRE REAR 8 SA-RS8 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736165694 |