| CHANNELS | 2.1 |
| TOTAL POWER | 300 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | JBL |
| MODEL: | BAR 2.1 DEEP BASS MK2 |
| CHANNELS: | 2.1 |
| TOTAL POWER: | 300 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | 1 in / 1 out |
| AUDIO AUX IN: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 6925281926501 |











