| CHANNELS | 3.1.2 |
| TOTAL POWER | 185 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | KLIPSCH |
| MODEL: | FLEXUS CORE 200 BLACK |
| CHANNELS: | 3.1.2 |
| TOTAL POWER: | 185 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY ATMOS |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 743878053517 |









i
"" Today

Звуковата система Klipsch Core 200, задвижвана от Onkyo, полага основите за невероятни филмови вечери, завладяващи гейминг кампании, които продължават до късно през нощта, и стрийминг на следващото шоу, достойно за маратон
Обединихме усилия с Onkyo, комбинират десетилетия доказано производство и технологични умения с нашата класическа акустика Klipsch, за да гарантираме, че Вашата домашна развлекателна система е едновременно епична по отношение на аудио качеството и надеждността.


Flexus Core 200 е създаден за обработка на най-новите филми, предавания и игри, използвайки технологията Dolby Atmos в два вградени 2.25-инчови високоговорителя. Форматирането на имeрсивния звук на Dolby подобрява Вашето изживяване, като поставя звуците прецизно около и над вас, създавайки реалистична, многоизмерна аудио среда.
Приложението Klipsch Connect Plus Ви позволява достъп до предварителни настройки на еквалайзера или Ваш собствен персонализиран еквалайзер микс, нощен режим, подсилване на диалога, контрол на силата на звука.


Озвучителната система Flexus Core 200 е с легендарната Klipsch технология в специален високочестотен говорител, осигуряващ яснота на вокалите, така че няма да пропуснете нито дума. Драми с напрегнати диалози или изпълнени с екшън трилъри звучат по-ясно от всякога благодарение на специалния централен канал, вграден в Core 200.
| CHANNELS | 3.1.2 |
| TOTAL POWER | 185 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | KLIPSCH |
| MODEL: | FLEXUS CORE 200 BLACK |
| CHANNELS: | 3.1.2 |
| TOTAL POWER: | 185 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY ATMOS |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 743878053517 |