| TOTAL POWER | 300 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW8 BRAVIA THEATRE SUB 8 |
| TOTAL POWER: | 300 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736174252 |









i
"" Today
| TOTAL POWER | 300 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SA-SW8 BRAVIA THEATRE SUB 8 |
| TOTAL POWER: | 300 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736174252 |