| БРОЙ КАНАЛИ | 2.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ | 300 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | BAR 2.1 DEEP BASS MK2 |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 300 W |
| ЗВУКОВА СИСТЕМА: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Да |
| HDMI: | 1 in / 1 out |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| ЦВЯТ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 6925281926501 |











